boby2pc

Temat: Dwa jarografy z 2008 roku i co dalej ;/ ???
I co teraz robić? Ja podałem wszystkie dane do firmy TAX-POL, wstępnie obliczyli mi, że zwrotu z obu jarografów będzie około 760E. Tymczasem na ich stronie jest kalkulator, policzyłem i wyszło mi, że muszę dopłacić ponad 1500e!!! Co o tym myślicie? A może lepiej teraz rozliczyć jeden jarograf i za rok drugi, aby nie było dopłaty?
Źródło: forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=30212Temat: Zwrot podatku, norma czy kradziez?
Witam. Tak jak w temacie boli mnie jedna drobna sprawa. Jestem ciekaw, jak u innych osob ktore przepracowaly caly rok w NL wyglada zwrot podatku. Nie rozliczylem sie jeszcze, ale dostalem caloroczne rozliczenie (jarograf) i postanowilem skorzystac z kalkulatora w internecie w celu obliczenia sobie ile dostane zwortu podatku za rok 2008. No i troche sie zdziwilem. Przepracowalem caly rok, w tym tylko 21 dni bylem na urlopie, tygodniowo ok 40-45 godzin. Zarobilem brutto ponad 18000 euro. Wszystkie dane potrzebne do podliczenia zwrotu przepisalem z jarografu no i wyszlo. 3,30 euro. Co o tym myslicie? Jakie Wy macie kwoty wzrotu. Interesuja mnie tylko osoby ktore przepracowaly caly rok w NL. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.
Źródło: forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=36198


Temat: Dwa jarografy z 2008 roku i co dalej ;/ ???
Nie możesz sobie rozkładać tego wg uznania. Jeśli masz 2-3 jarografy to musisz je zsumować czy Ci się to podoba czy nie.
Kalkulator na tej stronce podaje tylko kwotę orientacyjną bez ulg, więc nie sugerowałabym się zbytnio tym kalkulatorem.
Źródło: forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=30212